Aktiviteler   Konaklama   Oduller    Resimler   Katılımformu   Kontakt   Linkler    Home Pages

VI. ISTANBUL

ULUSLAR ARASI KORO FESTIVALI & YARISMASI 25 - 29 TEMMUZ 2016

 

YARISMA & FESTIVALE KATILIM ŞARTLARI

Yarışma veya festivale katılmayı düşünüyorsanız grubunuz hakkında bilgileri ve katılım formunu doldurarak  e-mail adresimize  gönderiniz. Tüm bilgiler alındıktan sonra davetiye sizlere gönderilecektir.

KATILIM ÜCRETİ : Yarışmaya veya festivale katılım ücreti Koro grupları için her grup için 250 TL Halk müziği ve enstrümantal grupları için 150 TL dir. ÇOCUK KOROSU ( 7-15 yaş opsiyonludur)Katılım ücreti bankaya 30 nisan tarihine kadar gönderilmelidir. KADINLAR KOROSU - ERKEKLER KOROSU, KARMA KORO ve GELENEKSEL HALK MUZIGI KOROSU , GELENEKSEL ENSTURMANTAL FOLK YARISMA.

KONAKLAMA ÜCRETİ :  Her grup isterlerse kendi konaklamalarını yapabilir. Kendi konaklamalarını yapan gruplara rehber verilmez ve gruplar kendi transferlerini yaparlar. Fakat yabancı grupların tümü konaklama gezi programları ve festival programlarını paket program olarak almaktadır.

YURTTA KONAKLAMA  : Üniversite yurtlarında 3-4 veya 5 kişilik odalarda tuvalet ve duşların koridorlarda  erkek ve bayanların ayrı ayrı yerlerde organize edilmektedir. Yaklaşık 250 kişilik gruplar ağırlanacağı için tüm yabancı grupların talebi burası olmaktadır. Sınırlı sayıdadır.

4 gece konaklama kahvaltı ve akşam yemekleri yurtta verilmektedir. Öğle yemekleri gezi programları olduğu  için paket yemek verilmektedir.

ÜCRET : Kişi başı 280  TL dir. Grup 30 kişiye kadar bir ücretsiz 31 45 arası 2 kişi ücretsizdir grup otobüs ile geldiğinde şoförler de ücretsizdir. 

*** HOTEL KONAKLAMA  : Anadolu yakası merkeze yakın 2-3-4 kişilik odalarda konaklama kahvaltı+akşam yemeği ( öğle yemeği paket) ÜCRET :360 TL 30 kişi ve üstü bir kişi ücretsizdir.

**** HOTEL KONAKLAMA  : Anadolu yakası Kadıköy merkez de  2-3 kişilik odalarda konaklama kahvaltı+akşam yemeği açık büfe  ( öğle yemeği paket) ÜCRET :410 TL 30 kişi ve üstü bir kişi ücretsizdir.www.adenhotel.com

Tüm konaklamalar da festival boyunca bir rehber verilecektir.

TRANSFER ÜCRETİ :  Gruplar uçak ile geldiğinde 4 günlük tüm gezi yarışma, festival programı boyunca transferlerinizi ve hava alanı transferlerinizi karşılayabiliriz.20 kişiye dara minibüs toplam ücret 2200 TL , 46 kişilik otobüs  3100 TL dir.